جهت یافتن سریعتر لوازم مورد نیازتان ، از باکس جستجوی سایت در بالا و یا با کلیک بر "جستجوی پیشرفته" سایت برای جستجوی دقیقتر بر اساس مدل خودرو خود اقدام فرمایید.

قیمت "پایه" یک کالا:

 

در مدرن یدک  "قیمت پایه" مناسب ترین و بهترین قیمتی است که یک کد کالا را (با کیفیت ساخت مناسب و استاندارد) میتوان بصورت عمده و تعداد (حداقل تعداد سفارش در توضیحات هر محصول مشخص شده ) از "مدرن یدک" خریداری کرد. قیمت پایه فقط قیمت خرید کالا بدون احتساب هزینه حمل و سایر هزینه های مشابه میباشد. در برخی موارد "قیمت پایه" شامل کالاهای آماده تحویل موجود در انبار تهران مدرن یدک نبوده و با ثبت سفارش خرید از دبی ، آلمان ، چین و ... تحویل خواهند شد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

 حداقل قیمت یک کالا:

 

لطفا توجه داشته باشید "قیمت پایه" با "حداقل قیمت" برای یک کالا متفاوت میباشد. بطور مثال حداقل قیمت برای یک کالا ممکن است 1$ (یک دلار) باشد که پایین ترین قیمتی است که مشابه این کد کالا و شماره فنی تولید و ساخته میشود ولی این کالا ممکن است کیفیت و استانداردهای لازم را نداشته باشد اما "قیمت پایه" کمترین قیمت برای نوع با کفیت و استاندارد آن کد کالا میباشد.

 

 قیمت جهانی یک کالا:

 

قیمت جهانی یک کالا حدود حداقل و حداکثر قیمت تک فروشی آن کالا (به دلار) در فروشگاه های دبی و یا سایت های فروش آنلاین خارجی مانند آمازون Amazon ، ابی ebay ، علی بابا AliBaba با توجه به کیفیت ساخت ، برند تولید کننده و ... میباشد. قیمت های اعلامی حدودی و بر اساس آخرین پایش و بررسی کارشناسان مدرن یدک میباشد و ممکن است تغییر کرده باشد. لذا خواهشمندیم قبل از اخذ تصمیم قطعی برای خرید جهت استعلام دقیق قیمت ها و موجودی کالا با ما تماس بگیرید.

 


همه خریداران موظف هستند قبل از اقدام به هرگونه خرید، مطالب و قوانین مندرج در صفحه "راهنمای خرید" و بخش "شرایط و قوانین" و برای سفارش خرید خارجی بخش "شرایط و قوانین خریدهای خارجی" را بطور کامل مطالعه فرمایند.