جهت یافتن سریعتر لوازم مورد نیازتان ، از باکس جستجوی سایت در بالا و یا با کلیک بر "جستجوی پیشرفته" سایت برای جستجوی دقیقتر بر اساس مدل خودرو خود اقدام فرمایید.

قیمت "پایه" یک کالا:

 

در مدرن یدک  "قیمت پایه" مناسب ترین و بهترین قیمتی است که یک کد کالا را (با کیفیت ساخت و استاندارد مناسب میانگین برای آن کالا) میتوان از یکی از فروشگاه های فروش قطعات و لوازم یدکی از دبی یا شارجه واقع در در کشور امارات متحده عربی که یکی از مراکز عمده خرید و فروش لوازم یدکی خودرو میباشد ، خریداری کرد و به ایران ارسال نمود. قیمت پایه فقط قیمت خرید کالا (به یورو €) بدون احتساب هزینه حمل ، ترخیص و سایر هزینه های واردات آن به ایران میباشد. در معدودی از موارد "قیمت پایه" شامل کالاهای آماده تحویل موجود در انبار تهران مدرن یدک بوده و بدون نیاز به ثبت سفارش خرید از دبی یا سایر کشورها (در انبار تهران مدرن یدک) آماده تحویل فوری میباشد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

 زمان تحویل کالا:

 

زمان تحویل اجناس بستگی به کشور مبدا خریداری آنها و نحوه حمل انتخاب شده توسط خریدار و همچنین زمان لازم برای پروسه ترخیص دارد که  برای کالاهای مختلف متفاوت است . بطور میانگین برای سفارشات خرید از "دبی Dubai" یا "شارجه  Sharjah" برای ارسال های هوایی این زمان یک تا چهار روزه ، ارسال بار بصورت ته لنجی ده تا پانزده روز و کانتینری بیست الی یکماه میباشد.

 

 معنی عبارت "سفارش دبی":

 

در مواردی که به استعلام قیمت یا موجودی کالایی پاسخ با عبارت "سفارش دبی" یا سفارش آلمان و یا سایر کشورها داده میشود به آن معنا میباشد که آن کالا باید بصورت سفارشی برای شما از آن کشور یا شهر "خریداری شود و کالا آماده تحویل فوری و موجود در انبار تهران مدرن یدک نیست" .

 


همه خریداران موظف هستند قبل از اقدام به هرگونه خرید، مطالب و قوانین مندرج در صفحه "راهنمای خرید" و بخش "شرایط و قوانین" و برای سفارش خرید خارجی بخش "شرایط و قوانین خریدهای خارجی" را بطور کامل مطالعه فرمایند.